KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 9111553
nr 911 1553
Gravyr
Francisco Villamena, 'Le Sfrenati' 1601, motivet: 33 x 50
Kondition: slitage, skadad, beskuren
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 15 september 2014
kl 19:43:51
15/9 12:35:46